Aktualności

weekend 02. – 03. 01/13 odwołany..

Niestety natura pokazała na co ją stać. Chyba ze trzy tygodnie się tworzyła pokrywa śnieżna i narastał nam po trochę lód, a tu w ciągu dwóch dni zniknął całkowicie śnieg i prawie zmyło lód z jezior. W każdym bądź razie u mnie z 20cm lodu wczoraj został 10cm kruchej pokrywy. Jaka to potęga natury.  Musieliśmy zrezygnować z tego weekendu, ale mam nadzieję, że jeszcze połowimy tej zimy.

4 thoughts on “weekend 02. – 03. 01/13 odwołany..

  1. Witam serdecznie
    Radek jest to zdjęcie z poprzedniej zimy. Ale mogę się pochwalić że już tej zimy mieliśmy większe sztuki fakt, że pojedynczo ale były. Niestety znowu natura popsuła wszystko nikt już nie wchodzi na lód jest bardzo kruchy, a przez to bardzo niebezpieczny bo grubość nie ma znaczenia. proszę nie zwracajcie uwagi na grubość lodu przy takiej pogodzie, Lód się nie robi cieńszy tylko bardzo kruchy. Pozdrawiam bodzio i mam nadzieję, że jeszcze do zobaczenia na lodzie..

  2. Witam,
    Oglądnełem wszystkie filmiki z tych wypraw na leszcze po kilka razy i się nie mogę nadziwić.. Tak się zastanawiam czy lokalni wędkarze mają choć trochę zbliżone wyniki w połowie leszczy co Pan Bodzio… 🙂
    pozdrawiam.

Dodaj komentarz