12 thoughts on “Film wędkarski, leszcze spod lodu, styczeń 2013 na Przystani Wędkarskiej u Bodzia

  1. Po obejrzeniu filmu to już bym wsiadł w pojazd i do was jechał. AAAjajaj by się połowiło.Piękne rybki! Bogdan karm je dobrze i czaruj smrodkiem,a lód niech będzie coraz mocniejszy.Niedługo przybywamy!!

  2. Witam serdecznie
    Tak zgadza się większość chce połowić leszcze. Lód na szczytnie jest bardzo nierówny. Tamta strona od topolowej była puszczona całkiem aż do Koprzywnicy. I tam był lód na kilka cm. Ale te okonie to już chyba przeszłość, bo to co widzę jakie łowią wędkarze to miniaturki… a najwięcej pięknych okoni łowiliśmy kiedyś w bukach na i na małej górce koło Koprzywnicy pozdrawiam bodzio

  3. Można wykupić pozwolenie na nockę,ale do tej pory było tylko na łowienie z brzegu,a na łódź nie.A w ogóle to wejdź na stronę spółki rybackiej JA-WA,tam wszystko pisze,a Bodzia goście łowią na wodach tej spółki.

  4. Witam serdecznie
    Na tych wodach nie wolno łowić w nocy w ogóle. Myślę, że jest możliwość wykupienia dodatkowego zezwolenia na nockę, ale tylko z brzegu. Zawsze można się dogadać. Gospodarstwo rybackie Jawa nie ma swojej strony internetowej. Nie ma jeszcze cennika na sezon letni na te jeziora Jawy. Jak coś będę wiedział to będzie wiadomość na mojej stronie z cennikiem.

    1. Dzięki Bogdan,że sprostowałes moja mylną podpowiedź.Ponieważ nie wędkuję na tych wodach obecnie ,więc nie śledzę na bieżąco co się tu wyrabia(a widzę że dużo)dwa lata temu nie było problemu -kliknęło się Gospodarstwo Rybackie JA-WA i wszystko można było się dowiedzieć,a teraz chyba przeszli do podziemia,bo tez nie mogę znaleźć informacji na temat wędkowania na tych wodach.Tych,których wprowadziłem w błąd PRZEPRASZAM.

Dodaj komentarz