Aktualności

eratta do wpisów na YUO TUBE „Leszcze zimowe 2012”

Szanowni nieliczni koledzy „wędkarze” czytając te oskarżenia na YT – „filmy zimowe” nie jest mi miło i żal mi każdego z was, bo musicie się strasznie męczyć ponieważ każde tu oskarżenie i poniżenie wręcz wulgarne mojej osoby opieracie na domysłach i chorej wyobraźni. Zapraszam na wędkowanie po to żebyście zobaczyli rzeczywistość i przestali żyć w nierealnym świecie domysłów. W życiu nie sprzedałem jednej ryby, bo nie prowadzę sklepu rybnego. Pracuję jak przewodnik wędkarski wynajmując kwatery, łodzie, czy służąc radą. Ponad 40 lat życia poświęciłem na szanowanie  ekosystemu(dlatego ciągle łowimy piękne ryby)  Współpracuję i SIĘ PRZYJAŹNIĘ z tysiącami wędkarzy z całej polski i nie tylko, którzy potrafią się cieszyć naturą i dbać o ekosystem. I nie spotkałem żadnego „mięsiarza” I żaden z tych ludzi nie ma chorej wyobraźni ponieważ żyje w zgodzie z naturą i samym sobą. Jeszcze raz zapraszam na wspólne wędkowanie i przeżycie wspaniałej przygody ze wspaniałymi ludźmi i nad pięknymi i zadbanymi jeziorami . Filmiki są robione dla ludzi cieszących się ze swojego hobby i każdy z nich chętnie dzieli się swoim doświadczeniem z innymi, bo na tym to polega
Pozdrawiam Bogdan Barton

7 thoughts on “eratta do wpisów na YUO TUBE „Leszcze zimowe 2012”

 1. SAMI SWOI są Bodzio z Tobą i potwierdzamy twoją wiarygodność po kliku pobytach u Ciebie czasem aż szkoda się z takimi ludźmi wdawać w jakąś polemikę bo to chyba szkoda czasu i energii. Lepiej na rybki pojechać i odpocząć !!!!

 2. Wpisy na YT komentujące Twoje filmy są prymitywne i wulgarne, niewarte, aby się nad nimi pochylać. Osobniki wypisujący te bzdury chcą po prostu „zaistnieć” w internecie swoją oryginalnością. Tzw dzieci neo. Rozumki nieskalane myślą. Jedynie słuszną decyzją jest wyłączenie możliwości komentowania. Zarzucić Bodziowi, że sprzedaje złowione przez siebie ryby to jest szczyt bezczelności i publiczne kłamstwo. Teraz widać w jaki sposób niektórzy komentują – nic nie wiedząc wpisują wymysły swoich chorych wyobraźni tylko po to, aby zrobić komuś krzywdę.

 3. Osoby które piszą te bzdurne komentarze tak naprawdę nie wiedzą co to jest pasja, wędkowania. Wydaje im się, że pójdą do sklepu wędkarskiego zakupią wypasiony sprzęt wydadzą kupę kasy zapłacą za przewodnika i myślą że muszą łapać ryby szkoda zdrowia i nerw na takich szpanerów.
  Bogdan na pewno wielu palantów zazdrości
  Ci, że potrafiłeś ze swojej pasji, hobby znaleźć sposób na życie. Rób to co robisz do tej pory bo naprawdę jesteś dobry i ceniony przez ludzi którzy wiedzą czym tak naprawdę jest wędkarstwo, jesteśmy z Tobą.
  Pozdrawiam z Warszawy
  TEDI 60

 4. Niestety żyjemy w takim kraju, że większość lubi krytykować. Poklepią Ciebie po plecach, a za nimi obgadają. Bodzio nie ma się czym przejmować. Niech żyją w swoim świecie wyobraźni i myślą, że są najmądrzejsi. Głupoty nie da się wyleczyć. Pozdrawiam wszystkich

Dodaj komentarz