8 thoughts on “NOWE KONCENTRATY

 1. Witam Bodzio. Pytam Tutaj bo na stronie Sklepu nie uzyskalem odpowiedzi. Jaki jest Czas Realizacji zlozonych zamowien i czy praktykuje sie w firmie ewentualne powiadamianie o klopotach logistycznych zwiazanych z zamowieniem?
  Pytam poniewaz zostalem zignorowany a zamowilem postawowe artykuly ze sklepu i pomimo rozmowy telefonicznej gdzie mnie zapewniales ze wsio jest OK nic nie otrzymalem do momentu rezygnacji z zamowienia.

 2. Witam serdecznie
  Jeszcze nie było takiego zdarzenia żeby ktoś nie otrzymał zamówionych przedmiotów. Faktem jest że w tym miesiącu zaginęły mi już cztery przesyłki, ale wędkarze dzwonią i jesteśmy w kontakcie i w takich sytuacjach od razu wysyłamy ponownie przesyłkę a my tu składamy reklamację na poczcie. Także zawsze jest rozwiązanie i tak się dzieje chociaż na szczęście rzadko. Rzadko też jestem na stronie sklepu ponieważ to prowadzi mój syn Marcin dlatego jest podany też telefon do niego ja nie ogarnę wszystkiego i często nie jestem w temacie odnośnie wysyłek. Dużo siedzę przy spławikach, bo się nie spodziewałem tylu zamówień dlatego i też wysyłka spławików się czasami opóźnia , ale zawsze jesteśmy w kontakcie. Wystarczy częściej dzwonić zawsze jest rozwiązanie z każdego kłopotu. Pozdrawiam Bogdan

 3. Mariusz Pawlak
  2012-04-11 11:33:59
  Witam. 2012-03-21 19:03:16 data zlozenia zamowienia.
  Dzis mamy 11.04.12 i nie otrzymalem ani produktow ani zadnej informacji co jest powodem tak duzego opznienia. W zwiazku z tym rezygnuje z uslugi.

  Wkleilem to ze strony Sklepu aby nie zostac posadzony o goloslownosc.Doskonale rozumiem ze wszyskiego nie da sie ogarnac samemu i dlatego sie przypomnialem telefonicznie.

 4. Do Mariusza – prawdziwy łowcaleszczy musi być cichy i cierpliwy – nie masz tych zalet – musisz ćwiczyć.
  Do Bogdana – zamówiłem – zapłaciłem – otrzymałem w ekspresowym terminie – super.
  Mam jednak jeden problem – chciałem zamówić spławoki ale jak Bogdan pisał zaczął się sezon i nie ma teraz czasu na ich wykonanie. Ja jestem cierpliwy – i chcę mieć Twoje spławiki, chciałbym je zamówić, zapłacić i poczekać – czas nie gra roli – może to być po prostu kiedyś – ale takiej możliwości nie ma. Pomyślcie nad takim sposobem zamówienia spławików żeby mieć możliwość zamówienia wcześniej a nie czekać aż się pojawią w ofercie i robić zawody – komu się uda wcześniej zamówić.
  Pozdrawiam. Roman.

 5. Witam serdecznie
  Dziś woda ma 9,5st wiec dużo jej brakuje do lepszego żerowania większych ryb. Teraz na tarło pójdzie duża płoć po niej zaraz ruszą na tarliska mniejsze płotki, ale za to w czasie kiedy się tra te młodsze roczniki duże płocie(po tarle) zaczną mocno żerować. Tu znowu przymrozki i co można połowić to drobnicę nawet w już zanęcanych łowiskach, Przypuszczam że trochę to potrwa jeszcze żeby w tych wodach leszcze te większe bardziej zgłodniały. Ale mam czas poczekam i dam znać…

Dodaj komentarz