Aktualności

WIOSNA

Aż trudno uwierzyć  teraz u mnie w słońcu jest ponad +26st hehe i to w marcu. Wiosna wita na całego. Ostatnie dni z pomostu nie mogłem połowić bo wiało jak cholera. Ale dziś posiedzę przy kawce na pomoście do wieczora. Moje stałe płociowe wiosenne miejsca na dużym  szczytnie rybacy obstawiają siatkami za szczupakiem, więc muszę poczekać do kwietnia wtedy już tak nie odławiają tarlisk szczupaka, ale właśnie wtedy są obstawione tarliska leszcza, lina itd. Nie wiem skąd jest taka krótkowzroczność takich ludzi. Przecież sto razy więcej by zarobili od nas wędkarzy nie wkładając prawie żadnego nakładu na sprzęt, rybaków itd. Tak jest na całym świecie tylko nie w Polsce tu trzeba zanim się zarobi wszystko zniszczyć.

Ale do miłego mam nadzieję że nie będzie tak źle pozdrawiam bodzio

Właśnie testuję nową wędeczkę mistrala; jest SUPER…

http://allegro.pl/aqua-super-tele-match-4-50-6-20g-mistrall-i2183642964.html

Dziś 23, 03 2012r o 11-stej tu u mnie temperatura wody ma +4st na powierzchni czyli się wymieszała(wyrównała) i jest dobrze

A TO PRZYSTAŃ NOCĄ HEHE jak tu cicho i miło….

6 thoughts on “WIOSNA

  1. Bogdanie trzeba zadziałać! Uprzykrzyć im życie i niech wiedzą, że ludzie patrzą im na ręce i widzą. A wkrótce tarło leszcza i co wtedy mogą wyprawiać?
    Bogdanie działaj, znasz na pewno sposób.

  2. Bodzio my sezon rozpoczęty 1 zawody odfajkowane padło 27 kg ryb karasie karpie płocie 1 lin wszystkie po zawodach wróciły do wody ! łowiliśmy na jeziorku o średniej głębokości ok 130 cm zabawa jak zawsze przednia wygrał Jacuś równe 5 kg wszyscy coś złapali oczywiście.
    Pozdrowienia od całej ekipy !!!!

Dodaj komentarz