Aktualności

ŻYCZENIA ŚWIATECZNE…

DUŻO ZDROWIA, RADOŚCI I MIŁOŚCI Z OKAZJI ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA OBYŚMY ZAWSZE BYLI UŚMIECHNIĘCI, SZCZĘŚLIWI I WYROZUMIALI DLA DRUGIEGO CZŁOWIEKA A W NOWYM ROKU PIĘKNYCH CHWIL I PRZYGÓD NAD WODĄ ŻYCZY BOGDAN BARTON Z RODZINĄ

8 thoughts on “ŻYCZENIA ŚWIATECZNE…

 1. Dziękuję za życzenia!
  Dla Ciebie, Bogdan, Twojej rodziny, wszystkich przyjaciół i kolegów z Przystani – niech Nowonarodzony obdarzy Was wielkim darem miłości i wzajemnego zrozumienia. Życzę wszystkim spełnienia marzeń – w tym również oczywiście tych o rekordowej rybie na kiju 🙂

 2. Dzięki:)
  Lodu nie ma ,śniegu nie ma, a święta przychodzą zawsze.
  Dołączam się do życzeń moich poprzedników i Bogdana.
  Niech świąteczny nastrój i spokój domowego ogniska udzieli się wszystkim przyjaciołom i nie tylko.

 3. Najserdeczniejsze życzenia Świąteczne śle Marek z Wrocławia. Ciepłej, rodzinnej atmosfery, przy Wigilijnym stole i oczywiście przy rybce. U mnie obok karpia będzie leżakował lin i jego koledzy.

 4. Dziękuję serdecznie za życzenia. Życzę wszystkim radosnych, rodzinnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz dużo miłości i przyjaźni.
  W nadchodzącym nowym roku 2012 życzę DUŻO sukcesów nad wodą i przede wszystkim DUŻO optymizmu.
  Do zobaczenia nad wodą wkrótce!

 5. Dziekuje za mile zyczenia i zycze na te Swieta Bozego Narodzenia wszystkiego tego, co od Boga pochodzi. Oby skrzydla wiary przykryly kamienie zwatpienia i uniosly serca ponad przemijanie.
  Z okazji Swiat Bozego Narodzenia Najserdeczniejsze Zyczenia Zdrowia, Szczescia oraz Wszelkiej Pomyslnosci przysyla Roman Mrozewski z Rodzina.

Dodaj komentarz