Aktualności

Przystań

Sezon zakończony mam nadzieję, że chwilowo. Poczekamy na lód. Przystań sprzątnięta tylko Azanek jeszcze biega po przystani. Ale mam też rzadkich gości ponieważ piękny ZIMORODEK odwiedził moją przystań i przysiadł na wędce przy stawie. To jednak przystań mam zrobioną w odpowiednim miejscu… Cisza, spokój i dużo radości z naturą i ze wspaniałymi ludźmi.

Silne wiatry połamały lamelowe przęsło pod tarasem
Silne wiatry połamały lamelowe przęsło pod tarasem
Zimorodek odwiedził mnie na przystani
Zimorodek odwiedził mnie na przystani
Azan
Azan

Pozdrawiam wszystkich bodzio

6 thoughts on “Przystań

  1. Zimorodek to faktycznie przepiękny i rzadki ptaszek. W Polsce pod całkowitą ochroną. A to, że Przystań jest w odpowiednim miejscu to tylko Twoje zdanie. Według mnie to miejsce może i dobre, ale strasznie dalekie. Nie mogłeś tego zrobić gdzieś na Śląsku?

    1. Tryt. Gdyby przystań była na Śląsku to miałbyś do niej zbyt blisko pobyt na niej stałby się zbyt częsty i powszechny. To by już nie było to! Sam pomyśl ile czasu musisz poświęcić aby zaplanować, przygotować się i dojechać na przystań do Bogdana i nie możesz nazwać tego czasem straconym bo ile wysiłku w to wkładasz, i zaangażowania a jakie wspomnienia przywozisz ze sobą do domu. Czyż nie odliczasz czasu który jeszcze pozostał do wyjazdu pełen podniecenia, tęsknoty za ludźmi, miejscem i przygodą na wodzie? Takie odczucia towarzyszą chyba każdemu wędkarzowi przed wyprawą na ryby a do Bogdana szczególnie.
      Pozdrawiam.

  2. heheh jest bardzo dobre – akurat niecale dwie godzinki drogi i juz siedze w łódeczce 😉 w tym roku pierwszy raz bede u Bodzia na lodzie juz sie nie moge doczekac. pozdrawiam wszystkich „swirów”.

Dodaj komentarz