Aktualności

LÓD 2012

Drugi wypad tym razem z Markiem. Zimno z rana, bo jest wiatr. Zanęcamy po ósmej i do 11-stej mamy po kilka leszczy. Są mniejsze od moich wczorajszych, ale to najmniej ważne. Wszystkie na białe robaki. Zmarznięci zwijamy się o 12. W każdym bądź razie ja nie zmarzłem w ogóle, BO MIAŁEM KOMFORT W SUPER NAMIOCIE. I tu chciałbym bardzo podziękować  właścicielowi i obsłudze salonu wędkarskiego „KROKODYL” z Wrocławia za to, że na jesień i zimę ubrali mnie od bielizny po buty i po komplety włącznie z zimowym NORFINEM do tego super wspaniały namiot na lód. który dosłownie się rozkłada i składa w kilka sekund. Długo wędkuję i poznałem różnych ludzi, ale spotkać ludzi znających się tak bardzo na swojej pracy to rzadkość zaraz widać ze to ich pasja. Na pewno prawie wszystkie swoje zakupy powierzę obsłudze salonu „KROKODYL” JESZCZE RAZ DZIĘKUJĘ I POZDRAWIAM ZIMOWYCH TWARDZIELI BODZIO.

PS.

Robert zadzwoń i jedziemy…

10 thoughts on “LÓD 2012

  1. Ja bym musiał sobie jeszcze kaloryferek wstawić, tylko nie wiem, czy wtedy przerębel by się za bardzo nie zwiększył :)…. Jak to mówi młodzież – szacun dla Bogdana i Marka, to faktycznie prawdziwi twardziele.

  2. jutro zapytam Tomka i Marcina wstepnie wtorek albo sroda jutro bede wiedzial i dzwonie. Ja dzis siedziałem od 9:30 do 12 ale nic a nic. musze jechac po nauke do mistrza :-)) do zobaczenia

  3. mam pytanie do pana bogdana ale nie umiem wejsc na forum nie moge sie zalogowac jestem nowym uzytkownikiem chciałbym sie dowiedziec cos na temat leszczy w zime mam dostep do duzego jeziora 211h zawsze mnie pasjonowało złowic leszcza z pod lodu ale niewiem gdzie szukac na jakim dnie i wjakim obrebie badałem dzis dno jeziora sa minimalne spadki od prawie srodka jeziora 13m i co 30 m wierciłem do brzego i nawet w kwadracie schodzi na 11m 10m do 8m do brzegu jaki obreb wybrac badasłem na wychodzacym cyplu na jezioro prosze o porade

  4. Witam serdecznie
    Zdobądź mapę tego jeziora i mi ją przyślij o koszty się nie martw damy radę. A jak by co, to miejsce na wprost cypla może być dobre.Zanęcił bym dwa miejsca na 8m i potem na 11m.
    Na forum tylko klikasz i czytasz a rejestracja jest też prosta spróbuj. Pozdrawiam Bodzio

Dodaj komentarz